Ansatte

Alle ansatte

Tomas Akselsen

Lærer

tomas.akselsen@lillestrom.vgs.no

Anne Marthe Lie Alstad

Lærer

Anne.Marthe.Lie.Alstad@lillestrom.vgs.no

Trond Christian Anvik

Lærer

trond.christian.anvik@lillestrom.vgs.no

Ingrid Johnstad Arnesen

Lærer

Ingrid.Johnstad.Arnesen@lillestrom.vgs.no

Alexandra Hestenes Arnoulin

Lærer

Alexandra.Hestenes.Arnoulin@lillestrom.vgs.no

Irene Mary Aslaksen

Renholder

Irene.Mary.Aslaksen@lillestrom.vgs.no

Espen Aslaksen

Lærer

espen.aslaksen@lillestrom.vgs.no

Line Ausland

Lærer

Line.Ausland@lillestrom.vgs.no

Elisabeth Bach-Gansmo

Biblioteksassistent

Elisabeth.Bach-Gansmo@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890646

Bård Gjermund Bjørklund

Bard.Gjermund.Bjorklund@lillestrom.vgs.no

Mona Negård Borge

Adm.leder

mona.negard.borge@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890617

Merete Brustad

Fagansvarlig drama

Merete.Brustad@lillestrom.vgs.no

Sommai Eriksen

Renholder

Sommai.Eriksen@lillestrom.vgs.no

Odd Uno Fjeld

Vaktmester

Odd.Uno.Fjeld@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890626

Britt Fossumstuen

Rådgiver

britt.fossumstuen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890618

Ingvild Vinsnesbakk Frydenlund

Ingvild.Vinsnesbakk.Frydenlund@lillestrom.vgs.no

Tonje Elisabeth Granholt

Lærer

Tonje.Elisabeth.Granholt@lillestrom.vgs.no

Hege Bay Gundersen

Rådgiver

Hege.Bay.Gundersen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890620

Venke Hatløy

Bibliotekar

venke.hatloy@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890646

Arne Rune Holter

Tilsynsvakt

Arne.Rune.Holter@lillestrom.vgs.no

Louise Nordahl Håndlykken

Louise.Nordahl.Handlykken@lillestrom.vgs.no

Stine Mari Jacobsen

Fagansvarlig dans

stine.mari.jacobsen@lillestrom.vgs.no

Dinah Giscela P. Jakobsen

Dinah.Giscela.P.Jakobsen@lillestrom.vgs.no

Hendrikus Antonius Jansen

Henk.Jansen@lillestrom.vgs.no

Benjamin Klevan

IT-lærling

Benjamin.Klevan@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890603

Gunnar Schrøder Kristiansen

Gunnar.Schroder.Kristiansen@lillestrom.vgs.no

Anna Kristina Lejdelin

Avdelingsleder økonomi- og samfunnsfag

Anna.Kristina.Lejdelin@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890632

Karoline Therese Mihle-Koller

Karoline.Therese.Mihle-Koller@lillestrom.vgs.no

Anna-Karin Marie Munkejord

Anna-Karin.Munkejord@lillestrom.vgs.no

Maila Olsen

Avd.leder FOT

Maila.Olsen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890625

Elin Beathe Ramberg

Studieleder

Elin.Beathe.Ramberg@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890631

Ingvild Rognmo

Avdelingsleder språkfag

Ingvild.Rognmo@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890633

Anne Lise Ruste

Renholder

Anne.Lise.Ruste@lillestrom.vgs.no

Hilde Danielsen Rygh

Miljøarbeider

hilde.danielsen.rygh@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890648

Ellen Dorothea Bruun Råum

ass.rektor

Ellen.Dorothea.Bruun.Raum@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890630

Posan Sangthong

Renholder

Posan.Sangthong@lillestrom.vgs.no

Eva Helene Feingold Schwartz

Eva.Helene.Feingold.Schwartz@lillestrom.vgs.no

Maria Carolina Essholt Selvik

Maria.Carolina.Essholt.Selvik@lillestrom.vgs.no

Noudeng Sittavong

Renholder

Noudeng.Sittavong@lillestrom.vgs.no

Line Folkestad Skaugset

Avdelingsleder IB / IB koordinator

Line.Folkestad.Skaugset@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890635

Rubi Skøyum

Avdelingsleder realfag

Rubi.Skoyum@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890611

Rita Solvang

Kontormedarbeider

rita.solvang@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890600

Malin Charlotte Standal

Kontormedarbeider

Malin.Charlotte.Standal@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890600

Bente Larsen Strand

Kontormedarbeider, eksamen, post-arkiv

Bente.Larsen.Strand@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890621

Øivind Sørlie

rektor

oivind.sorlie@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890601

Kjerstin Løvskeid Taranrød

Kjerstin.Lovskeid.Taranrod@lillestrom.vgs.no

Dagfinn Tvedt

Avdelingsleder medier og kommunikasjon

dagfinn.tvedt@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890636

Renuka Vithanage Priyanthi Wijesekara

Renuka.Vithanage.Priyanthi.Wijesekara@lillestrom.vgs.no

Signy Alvsåker Øverland

Signy.Alvsaker.Overland@lillestrom.vgs.no

Frøydis Hallstensen Øyen

Lærer

Froydis.Hallstensen.Oyen@lillestrom.vgs.no

Musikk, dans og drama

Anne Marthe Lie Alstad

Lærer

Anne.Marthe.Lie.Alstad@lillestrom.vgs.no

Ingrid Johnstad Arnesen

Lærer

Ingrid.Johnstad.Arnesen@lillestrom.vgs.no

Espen Aslaksen

Lærer

espen.aslaksen@lillestrom.vgs.no

Bård Gjermund Bjørklund

Bard.Gjermund.Bjorklund@lillestrom.vgs.no

Merete Brustad

Fagansvarlig drama

Merete.Brustad@lillestrom.vgs.no

Stine Mari Jacobsen

Fagansvarlig dans

stine.mari.jacobsen@lillestrom.vgs.no

Hendrikus Antonius Jansen

Henk.Jansen@lillestrom.vgs.no

Anna-Karin Marie Munkejord

Anna-Karin.Munkejord@lillestrom.vgs.no

Eva Helene Feingold Schwartz

Eva.Helene.Feingold.Schwartz@lillestrom.vgs.no

Studiespesialisering

Tomas Akselsen

Lærer

tomas.akselsen@lillestrom.vgs.no

Trond Christian Anvik

Lærer

trond.christian.anvik@lillestrom.vgs.no

Alexandra Hestenes Arnoulin

Lærer

Alexandra.Hestenes.Arnoulin@lillestrom.vgs.no

Line Ausland

Lærer

Line.Ausland@lillestrom.vgs.no

Tonje Elisabeth Granholt

Lærer

Tonje.Elisabeth.Granholt@lillestrom.vgs.no

Louise Nordahl Håndlykken

Louise.Nordahl.Handlykken@lillestrom.vgs.no

Gunnar Schrøder Kristiansen

Gunnar.Schroder.Kristiansen@lillestrom.vgs.no

Karoline Therese Mihle-Koller

Karoline.Therese.Mihle-Koller@lillestrom.vgs.no

Maria Carolina Essholt Selvik

Maria.Carolina.Essholt.Selvik@lillestrom.vgs.no

Renuka Vithanage Priyanthi Wijesekara

Renuka.Vithanage.Priyanthi.Wijesekara@lillestrom.vgs.no

Lærere

Tomas Akselsen

Lærer

tomas.akselsen@lillestrom.vgs.no

Anne Marthe Lie Alstad

Lærer

Anne.Marthe.Lie.Alstad@lillestrom.vgs.no

Trond Christian Anvik

Lærer

trond.christian.anvik@lillestrom.vgs.no

Ingrid Johnstad Arnesen

Lærer

Ingrid.Johnstad.Arnesen@lillestrom.vgs.no

Alexandra Hestenes Arnoulin

Lærer

Alexandra.Hestenes.Arnoulin@lillestrom.vgs.no

Espen Aslaksen

Lærer

espen.aslaksen@lillestrom.vgs.no

Line Ausland

Lærer

Line.Ausland@lillestrom.vgs.no

Bård Gjermund Bjørklund

Bard.Gjermund.Bjorklund@lillestrom.vgs.no

Merete Brustad

Fagansvarlig drama

Merete.Brustad@lillestrom.vgs.no

Tonje Elisabeth Granholt

Lærer

Tonje.Elisabeth.Granholt@lillestrom.vgs.no

Hege Bay Gundersen

Rådgiver

Hege.Bay.Gundersen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890620

Louise Nordahl Håndlykken

Louise.Nordahl.Handlykken@lillestrom.vgs.no

Stine Mari Jacobsen

Fagansvarlig dans

stine.mari.jacobsen@lillestrom.vgs.no

Dinah Giscela P. Jakobsen

Dinah.Giscela.P.Jakobsen@lillestrom.vgs.no

Hendrikus Antonius Jansen

Henk.Jansen@lillestrom.vgs.no

Gunnar Schrøder Kristiansen

Gunnar.Schroder.Kristiansen@lillestrom.vgs.no

Karoline Therese Mihle-Koller

Karoline.Therese.Mihle-Koller@lillestrom.vgs.no

Anna-Karin Marie Munkejord

Anna-Karin.Munkejord@lillestrom.vgs.no

Eva Helene Feingold Schwartz

Eva.Helene.Feingold.Schwartz@lillestrom.vgs.no

Maria Carolina Essholt Selvik

Maria.Carolina.Essholt.Selvik@lillestrom.vgs.no

Kjerstin Løvskeid Taranrød

Kjerstin.Lovskeid.Taranrod@lillestrom.vgs.no

Renuka Vithanage Priyanthi Wijesekara

Renuka.Vithanage.Priyanthi.Wijesekara@lillestrom.vgs.no

Signy Alvsåker Øverland

Signy.Alvsaker.Overland@lillestrom.vgs.no

Frøydis Hallstensen Øyen

Lærer

Froydis.Hallstensen.Oyen@lillestrom.vgs.no

Ledelse

Mona Negård Borge

Adm.leder

mona.negard.borge@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890617

Anna Kristina Lejdelin

Avdelingsleder økonomi- og samfunnsfag

Anna.Kristina.Lejdelin@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890632

Maila Olsen

Avd.leder FOT

Maila.Olsen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890625

Elin Beathe Ramberg

Studieleder

Elin.Beathe.Ramberg@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890631

Ingvild Rognmo

Avdelingsleder språkfag

Ingvild.Rognmo@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890633

Ellen Dorothea Bruun Råum

ass.rektor

Ellen.Dorothea.Bruun.Raum@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890630

Line Folkestad Skaugset

Avdelingsleder IB / IB koordinator

Line.Folkestad.Skaugset@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890635

Rubi Skøyum

Avdelingsleder realfag

Rubi.Skoyum@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890611

Øivind Sørlie

rektor

oivind.sorlie@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890601

Dagfinn Tvedt

Avdelingsleder medier og kommunikasjon

dagfinn.tvedt@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890636

Rådgivere

Britt Fossumstuen

Rådgiver

britt.fossumstuen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890618

Hege Bay Gundersen

Rådgiver

Hege.Bay.Gundersen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890620

Andre ansatte

Irene Mary Aslaksen

Renholder

Irene.Mary.Aslaksen@lillestrom.vgs.no

Elisabeth Bach-Gansmo

Biblioteksassistent

Elisabeth.Bach-Gansmo@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890646

Sommai Eriksen

Renholder

Sommai.Eriksen@lillestrom.vgs.no

Odd Uno Fjeld

Vaktmester

Odd.Uno.Fjeld@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890626

Ingvild Vinsnesbakk Frydenlund

Ingvild.Vinsnesbakk.Frydenlund@lillestrom.vgs.no

Venke Hatløy

Bibliotekar

venke.hatloy@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890646

Arne Rune Holter

Tilsynsvakt

Arne.Rune.Holter@lillestrom.vgs.no

Benjamin Klevan

IT-lærling

Benjamin.Klevan@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890603

Anne Lise Ruste

Renholder

Anne.Lise.Ruste@lillestrom.vgs.no

Hilde Danielsen Rygh

Miljøarbeider

hilde.danielsen.rygh@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890648

Posan Sangthong

Renholder

Posan.Sangthong@lillestrom.vgs.no

Noudeng Sittavong

Renholder

Noudeng.Sittavong@lillestrom.vgs.no

Rita Solvang

Kontormedarbeider

rita.solvang@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890600

Malin Charlotte Standal

Kontormedarbeider

Malin.Charlotte.Standal@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890600

Bente Larsen Strand

Kontormedarbeider, eksamen, post-arkiv

Bente.Larsen.Strand@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890621