Ansatte

Alle ansatte

Tomas Akselsen

Lærer

tomas.akselsen@lillestrom.vgs.no

Anne Marthe Lie Alstad

Lærer

Anne.Marthe.Lie.Alstad@lillestrom.vgs.no

Trond Christian Anvik

Lærer

trond.christian.anvik@lillestrom.vgs.no

Ingrid Lise Johnstad Arnesen

Lærer

Ingrid.Lise.Johnstad.Arnesen@lillestrom.vgs.no

Alexandra Hestenes Arnoulin

Lærer

Alexandra.Hestenes.Arnoulin@lillestrom.vgs.no

Irene Mary Aslaksen

Renholder

Irene.Mary.Aslaksen@lillestrom.vgs.no

Espen Aslaksen

Lærer

espen.aslaksen@lillestrom.vgs.no

Line Ausland

Lærer

Line.Ausland@lillestrom.vgs.no

Elisabeth Bach-Gansmo

Biblioteksassistent

Elisabeth.Bach-Gansmo@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890646

Bård Gjermund Bjørklund

Bard.Gjermund.Bjorklund@lillestrom.vgs.no

Mona Negård Borge

Adm.leder

mona.negard.borge@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890617

Merete Brustad

Fagansvarlig drama

Merete.Brustad@lillestrom.vgs.no

Elena Cristina Cepedal Carratala

Elena.Cristina.Cepedal.Carratala@lillestrom.vgs.no

Sommai Eriksen

Renholder

Sommai.Eriksen@lillestrom.vgs.no

Eva Helene Schwartz Feingold

Eva.Helene.Schwartz.Feingold@lillestrom.vgs.no

Odd Uno Fjeld

Vaktmester

Odd.Uno.Fjeld@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890626

Britt Fossumstuen

Rådgiver

britt.fossumstuen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890618

Tonje Elisabeth Granholt

Lærer

Tonje.Elisabeth.Granholt@lillestrom.vgs.no

Astrid Hege Bay Gundersen

Rådgiver

Astrid.Hege.Bay.Gundersen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890620

Christine Hildegard Hage-Lundqvist

Christine.Hildegard.Hage-Lundqvist@lillestrom.vgs.no

Venke Henrikke Hatløy

Bibliotekar

Venke.Henrikke.Hatloy@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890646

Arne Rune Holter

Tilsynsvakt

Arne.Rune.Holter@lillestrom.vgs.no

Louise Nordahl Håndlykken

Louise.Nordahl.Handlykken@lillestrom.vgs.no

Stine Mari Gleditsch Jacobsen

Fagansvarlig dans

Stine.Mari.Gleditsch.Jacobsen@lillestrom.vgs.no

Dinah Giscela Pozos Jakobsen

Dinah.Giscela.Pozos.Jakobsen@lillestrom.vgs.no

Hendrikus Antonius Jansen

Henk.Jansen@lillestrom.vgs.no

Benjamin Klevan

IT-lærling

Benjamin.Klevan@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890603

Gunnar Schrøder Kristiansen

Gunnar.Schroder.Kristiansen@lillestrom.vgs.no

Anna Kristina Lejdelin

Avdelingsleder økonomi- og samfunnsfag

Anna.Kristina.Lejdelin@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890632

Karoline Therese Mihle-Koller

Karoline.Therese.Mihle-Koller@lillestrom.vgs.no

Anna-Karin Marie Munkejord

Anna-Karin.Munkejord@lillestrom.vgs.no

Maila Inkeri Olsen

Avd.leder FOT

Maila.Inkeri.Olsen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890625

Håkon Grønsveen Olsrud

Hakon.Gronsveen.Olsrud@lillestrom.vgs.no

Elin Beathe Ramberg

Studieleder

Elin.Beathe.Ramberg@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890631

Ingvild Eriksen Rognmo

Avdelingsleder språkfag

Ingvild.Eriksen.Rognmo@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890633

Anne Lise Ruste

Renholder

Anne.Lise.Ruste@lillestrom.vgs.no

Hilde Danielsen Rygh

Miljøarbeider

hilde.danielsen.rygh@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890648

Ellen Dorothea Bruun Råum

ass.rektor

Ellen.Dorothea.Bruun.Raum@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890630

Reidar Øystein Samuelsen

Reidar.Oystein.Samuelsen@lillestrom.vgs.no

Posan Sangthong

Renholder

Posan.Sangthong@lillestrom.vgs.no

Maria Carolina Essholt Selvik

Maria.Carolina.Essholt.Selvik@lillestrom.vgs.no

Noudeng Sittavong

Renholder

Noudeng.Sittavong@lillestrom.vgs.no

Line Folkestad Skaugset

Avdelingsleder IB / IB koordinator

Line.Folkestad.Skaugset@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890635

Rubi Skøyum

Avdelingsleder realfag

Rubi.Skoyum@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890611

Rita Solvang

Kontormedarbeider

rita.solvang@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890600

Malin Charlotte Standal

Kontormedarbeider

Malin.Charlotte.Standal@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890600

Bente Larsen Strand

Kontormedarbeider, eksamen, post-arkiv

Bente.Larsen.Strand@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890621

Øivind Sørlie

rektor

oivind.sorlie@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890601

Kjerstin Løvskeid Taranrød

Kjerstin.Lovskeid.Taranrod@lillestrom.vgs.no

Dagfinn Tvedt

Avdelingsleder medier og kommunikasjon

dagfinn.tvedt@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890636

Vithanage Priyanthi Renuka Wijesekara

Vithanage.Priyanthi.Renuka.Wijesekara@lillestrom.vgs.no

Signy Alvsåker Øverland

Signy.Alvsaker.Overland@lillestrom.vgs.no

Frøydis Hallstensen Øyen

Lærer

Froydis.Hallstensen.Oyen@lillestrom.vgs.no

Musikk, dans og drama

Anne Marthe Lie Alstad

Lærer

Anne.Marthe.Lie.Alstad@lillestrom.vgs.no

Ingrid Lise Johnstad Arnesen

Lærer

Ingrid.Lise.Johnstad.Arnesen@lillestrom.vgs.no

Espen Aslaksen

Lærer

espen.aslaksen@lillestrom.vgs.no

Bård Gjermund Bjørklund

Bard.Gjermund.Bjorklund@lillestrom.vgs.no

Merete Brustad

Fagansvarlig drama

Merete.Brustad@lillestrom.vgs.no

Elena Cristina Cepedal Carratala

Elena.Cristina.Cepedal.Carratala@lillestrom.vgs.no

Eva Helene Schwartz Feingold

Eva.Helene.Schwartz.Feingold@lillestrom.vgs.no

Stine Mari Gleditsch Jacobsen

Fagansvarlig dans

Stine.Mari.Gleditsch.Jacobsen@lillestrom.vgs.no

Hendrikus Antonius Jansen

Henk.Jansen@lillestrom.vgs.no

Anna-Karin Marie Munkejord

Anna-Karin.Munkejord@lillestrom.vgs.no

Studiespesialisering

Tomas Akselsen

Lærer

tomas.akselsen@lillestrom.vgs.no

Trond Christian Anvik

Lærer

trond.christian.anvik@lillestrom.vgs.no

Alexandra Hestenes Arnoulin

Lærer

Alexandra.Hestenes.Arnoulin@lillestrom.vgs.no

Line Ausland

Lærer

Line.Ausland@lillestrom.vgs.no

Tonje Elisabeth Granholt

Lærer

Tonje.Elisabeth.Granholt@lillestrom.vgs.no

Christine Hildegard Hage-Lundqvist

Christine.Hildegard.Hage-Lundqvist@lillestrom.vgs.no

Louise Nordahl Håndlykken

Louise.Nordahl.Handlykken@lillestrom.vgs.no

Gunnar Schrøder Kristiansen

Gunnar.Schroder.Kristiansen@lillestrom.vgs.no

Karoline Therese Mihle-Koller

Karoline.Therese.Mihle-Koller@lillestrom.vgs.no

Håkon Grønsveen Olsrud

Hakon.Gronsveen.Olsrud@lillestrom.vgs.no

Reidar Øystein Samuelsen

Reidar.Oystein.Samuelsen@lillestrom.vgs.no

Maria Carolina Essholt Selvik

Maria.Carolina.Essholt.Selvik@lillestrom.vgs.no

Vithanage Priyanthi Renuka Wijesekara

Vithanage.Priyanthi.Renuka.Wijesekara@lillestrom.vgs.no

Lærere

Tomas Akselsen

Lærer

tomas.akselsen@lillestrom.vgs.no

Anne Marthe Lie Alstad

Lærer

Anne.Marthe.Lie.Alstad@lillestrom.vgs.no

Trond Christian Anvik

Lærer

trond.christian.anvik@lillestrom.vgs.no

Ingrid Lise Johnstad Arnesen

Lærer

Ingrid.Lise.Johnstad.Arnesen@lillestrom.vgs.no

Alexandra Hestenes Arnoulin

Lærer

Alexandra.Hestenes.Arnoulin@lillestrom.vgs.no

Espen Aslaksen

Lærer

espen.aslaksen@lillestrom.vgs.no

Line Ausland

Lærer

Line.Ausland@lillestrom.vgs.no

Bård Gjermund Bjørklund

Bard.Gjermund.Bjorklund@lillestrom.vgs.no

Merete Brustad

Fagansvarlig drama

Merete.Brustad@lillestrom.vgs.no

Elena Cristina Cepedal Carratala

Elena.Cristina.Cepedal.Carratala@lillestrom.vgs.no

Eva Helene Schwartz Feingold

Eva.Helene.Schwartz.Feingold@lillestrom.vgs.no

Tonje Elisabeth Granholt

Lærer

Tonje.Elisabeth.Granholt@lillestrom.vgs.no

Astrid Hege Bay Gundersen

Rådgiver

Astrid.Hege.Bay.Gundersen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890620

Christine Hildegard Hage-Lundqvist

Christine.Hildegard.Hage-Lundqvist@lillestrom.vgs.no

Louise Nordahl Håndlykken

Louise.Nordahl.Handlykken@lillestrom.vgs.no

Stine Mari Gleditsch Jacobsen

Fagansvarlig dans

Stine.Mari.Gleditsch.Jacobsen@lillestrom.vgs.no

Dinah Giscela Pozos Jakobsen

Dinah.Giscela.Pozos.Jakobsen@lillestrom.vgs.no

Hendrikus Antonius Jansen

Henk.Jansen@lillestrom.vgs.no

Gunnar Schrøder Kristiansen

Gunnar.Schroder.Kristiansen@lillestrom.vgs.no

Karoline Therese Mihle-Koller

Karoline.Therese.Mihle-Koller@lillestrom.vgs.no

Anna-Karin Marie Munkejord

Anna-Karin.Munkejord@lillestrom.vgs.no

Håkon Grønsveen Olsrud

Hakon.Gronsveen.Olsrud@lillestrom.vgs.no

Reidar Øystein Samuelsen

Reidar.Oystein.Samuelsen@lillestrom.vgs.no

Maria Carolina Essholt Selvik

Maria.Carolina.Essholt.Selvik@lillestrom.vgs.no

Kjerstin Løvskeid Taranrød

Kjerstin.Lovskeid.Taranrod@lillestrom.vgs.no

Vithanage Priyanthi Renuka Wijesekara

Vithanage.Priyanthi.Renuka.Wijesekara@lillestrom.vgs.no

Signy Alvsåker Øverland

Signy.Alvsaker.Overland@lillestrom.vgs.no

Frøydis Hallstensen Øyen

Lærer

Froydis.Hallstensen.Oyen@lillestrom.vgs.no

Ledelse

Mona Negård Borge

Adm.leder

mona.negard.borge@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890617

Anna Kristina Lejdelin

Avdelingsleder økonomi- og samfunnsfag

Anna.Kristina.Lejdelin@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890632

Maila Inkeri Olsen

Avd.leder FOT

Maila.Inkeri.Olsen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890625

Elin Beathe Ramberg

Studieleder

Elin.Beathe.Ramberg@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890631

Ingvild Eriksen Rognmo

Avdelingsleder språkfag

Ingvild.Eriksen.Rognmo@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890633

Ellen Dorothea Bruun Råum

ass.rektor

Ellen.Dorothea.Bruun.Raum@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890630

Line Folkestad Skaugset

Avdelingsleder IB / IB koordinator

Line.Folkestad.Skaugset@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890635

Rubi Skøyum

Avdelingsleder realfag

Rubi.Skoyum@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890611

Øivind Sørlie

rektor

oivind.sorlie@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890601

Dagfinn Tvedt

Avdelingsleder medier og kommunikasjon

dagfinn.tvedt@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890636

Rådgivere

Britt Fossumstuen

Rådgiver

britt.fossumstuen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890618

Astrid Hege Bay Gundersen

Rådgiver

Astrid.Hege.Bay.Gundersen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890620

Andre ansatte

Irene Mary Aslaksen

Renholder

Irene.Mary.Aslaksen@lillestrom.vgs.no

Elisabeth Bach-Gansmo

Biblioteksassistent

Elisabeth.Bach-Gansmo@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890646

Sommai Eriksen

Renholder

Sommai.Eriksen@lillestrom.vgs.no

Odd Uno Fjeld

Vaktmester

Odd.Uno.Fjeld@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890626

Venke Henrikke Hatløy

Bibliotekar

Venke.Henrikke.Hatloy@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890646

Arne Rune Holter

Tilsynsvakt

Arne.Rune.Holter@lillestrom.vgs.no

Benjamin Klevan

IT-lærling

Benjamin.Klevan@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890603

Anne Lise Ruste

Renholder

Anne.Lise.Ruste@lillestrom.vgs.no

Hilde Danielsen Rygh

Miljøarbeider

hilde.danielsen.rygh@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890648

Posan Sangthong

Renholder

Posan.Sangthong@lillestrom.vgs.no

Noudeng Sittavong

Renholder

Noudeng.Sittavong@lillestrom.vgs.no

Rita Solvang

Kontormedarbeider

rita.solvang@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890600

Malin Charlotte Standal

Kontormedarbeider

Malin.Charlotte.Standal@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890600

Bente Larsen Strand

Kontormedarbeider, eksamen, post-arkiv

Bente.Larsen.Strand@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890621