Rektor og ledelse

Kontaktpersoner

Øivind Sørlie

Øivind Sørlie

Rektor

E-post oivind.sorlie@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890601

237475

Ellen Dorothea Bruun Råum

Assisterende rektor

E-post Ellen.Dorothea.Bruun.Raum@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890630

Mona Negård Borge

Administrativ leder

E-post mona.negard.borge@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890617

Ragnhild Birkeland

Avdelingsleder språkfag

E-post ragnhild.birkeland@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890633

Anne-Kari Danielsen

Anne-Kari Danielsen

Avdelingsleder Musikk, dans, drama

E-post anne-kari.danielsen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890634

399329

Anna Kristina Lejdelin

Avdelingsleder økonomi- og samfunnsfag

E-post Anna.Kristina.Lejdelin@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890632

Maila Olsen

Avdelingsleder lavterskeltilbud

E-post Maila.Olsen@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890625

Elin Beathe Ramberg

Studieleder

E-post Elin.Beathe.Ramberg@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890631

064926

Line Folkestad Skaugset

Avdelingsleder IB / IB koordinator

E-post Line.Folkestad.Skaugset@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890635

050726

Rubi Skøyum

Avdelingsleder realfag

E-post Rubi.Skoyum@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890611

Dagfinn Tvedt

Dagfinn Tvedt

Avdelingsleder medier og kommunikasjon

E-post dagfinn.tvedt@lillestrom.vgs.no

Tlf: 63890636